Boso medicus

O společnosti Boso

Německá společnost Boso, celým názvem „Bosch+Sohn“, se specializuje na výrobu monitorů krevního tlaku pro lékařské i osobní využití. Dále vyvíjí také speciální monitory k měření kotníkových tlaků, vhodné ke zjištění stupně postižení tepen dolních končetin, čímž lékařům pomáhá odvodit i riziko postižení tepen v srdci, ledvinách mozku atd. Mezi produkty společnosti Boso dále patří stetoskopy, teploměry, vyhřívací dečky, elektrická vyhřívací prostěradla, infračervené lampy, multifunkční masážní přístroje, speciální pedikúra a manikúra, vhodná pro diabetiky a osobní váhy.

Se širokou řadou přístrojů na měření krevního tlaku pro profesionální či domácí využití, zaujímá společnost Boso jedinečnou pozici v této oblasti.

Kompetence společnosti Boso

24hodinové přístroje Boso vlastní oprávnění od ESA (Evropská kosmická agentura), která používá tato zařízení na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) pro různé projekty.

Výzkum agentury Gfk prokázal, že němečtí lékaři dávají při operacích přednost právě přístrojům značky Boso. 77% německých lékařů používá přístroje značky Boso k měření krevního tlaku.

Německá společnost, sdružující osoby s vysokým krevním tlakem, ocenila značkou kvality následující modely přístrojů Boso: Boso medicus prestige, Boso medicus control, Boso medicus family, Boso medicus uno, Boso medicus smart a Boso medilife S.

Všechny monitory krevního tlaku značky Boso odpovídají směrnicím technické normy EN1060.


Důležité body v historii společnosti Boso

V roce 2008 získala značky Boso nejlepší výsledky v německém testu srovnání produktů („Stiftung Warentest“), kde byly prezentovány monitory krevního tlaku. V testu byla hodnocena zejména přesnost měření, ale také jednoduchost ovládání pro uživatele a celková kvalita přístrojů. Výsledky, dosažené ve „Stiftung Warentest“, potvrzují vynikající kvalitu a přesnost monitorů krevního tlaku značky Boso.

Mezi deseti prezentovanými modely monitorů krevního tlaku na zápěstí získal nejvyšší počet bodů model značky Boso „Boso – medistar S“.

Model „Boso medicus family“ získal nejlepší výsledek mezi testovanými pažními tlakoměry.

Nabídka společnosti Boso v našem obchodě

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete široký sortiment značky Boso. Jsou v něm zahrnuty osobní digitální váhy Bosogramm, Boso ABI systémy k měření kotníkových tlaků, různé modely pažních a zápěstních tonometrů, lékařské teploměry nebo masážní podložky.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR

Pažní tonometr boso Mercurius E

Pažní tonometr boso Mercurius E
5 279 Kč
2 639 Kč
-50%
Tlakoměr bez rtuti pro profesionální klasické měření. Měření pomocí auskultační metody. Nový moderní design. Přístroj má modernní technologii bezpečnou k...

Pažní tonometr boso-medicus prestige XL

Pažní tonometr boso-medicus prestige XL
2 530 Kč
1 265 Kč
-50%
automatický pažní tlakoměr s manžetou i pro silné paže - obvod 32 - 48 cm tonometr se bezpečně ovládá jedním tlačítkem detekovaná arytmie je zobrazena graficky na...

Pažní tonometr boso-varius privat

Pažní tonometr boso-varius privat
1 155 Kč
577 Kč
-50%
• jednohadicový aneroidní tonometr s fonendoskopem • ekonomická varianta s dokonalým tvarem měřícího přístroje • tlakoměr má průměr stupnice 60 mm •...

Pažní tonometr boso-carat professional E bílá

Pažní tonometr boso-carat professional E
3 410 Kč
1 705 Kč
-50%
Tlakoměr Boso carat profesional E - elektronický tlakoměr speciálně vyvinut pro lékařskou praxi - ekonomická verze - se standardní...

Pažní tonometr boso-carat professional PC

Pažní tonometr boso-carat professional PC
6 104 Kč
3 052 Kč
-50%
Tlakoměr, který je vyvinut speciálně pro lékařskou praxi. Krevní tlak je měřen pomocí oscilometrické metody. Manžeta je nafukována systémem inteligentní automatiky....

Manžeta pro boso-medicus control, family, univerzální

Manžeta pro boso-medicus control, family, univerzální
1 429 Kč
714 Kč
-50%
Náhradní manžeta pro pažní tlakoměr boso-medicus control, family, univerzální.

Manžeta pro boso-medicus uno, control, family, medicus, XL

Manžeta pro boso-medicus uno, control, family, medicus, XL
759 Kč
379 Kč
-50%
Náhradní manžeta XL pro pažní tonometr boso-medicus uno, control, family a medicus. Určeno pro obvod paže 32 - 48 cm.

Síťový zdroj pro boso medicus family, prestige, uno, control

Síťový zdroj pro boso medicus family, prestige, uno, control
769 Kč
384 Kč
-50%
Síťový zdroj určený pro tyto modely pažních tlakoměrů - boso-medicus control, prestige, uno, family .

Bosotherm basic bilá

Bosotherm basic
98 Kč
49 Kč
-50%
Lékařský teploměr s pamětí posledního měření. Přístroj s přesným měřením. Teploměr je 100% voděodolný. Dodáván v průhledném pouzdru.  
EUREUR