Ionic-Care

Čističky vzduchu IONIC CARE

Společnost IONIC CARE se specializuje na výrobu čističek vzduchu s ionizátory. Čističky vzduchu IONIC CARE mají oproti čističkám jiných značek mnoho nesporných výhod. Mezi ně patří malý elektrický příkon, který je 5krát až 7krát menší než příkon u jiných čističek vzduchu. Čističky vzduchu IONIC CARE fungují na technologii elektrostatické filtrace vzduchu. Díky této technologii není třeba měnit filtr v čističce, což vám ušetří spousty peněz. Vestavěný generátor vzdušných aniontů má překvapivě příznivé účinky na lidské zdraví.

Princip technologie IONIC CARE

Čištění vzduchu čističkou IONIC CARE probíhá pomocí přímé filtrace přes elektrostatický filtr a nepřímé filtrace, která probíhá díky iontových clusterům (shluky nečistot). Anionty (záporně nabité vzdušné ionty), které jsou do vzduchu vysílány pomocí ionizátorů IONIC CARE, k sobě přitahují částice opačného náboje. Bakterie, viry, nečistoty i prach jsou nabity kladně a pomocí aniontů jsou přitahovány do tzv. clusterů – shluků. Jelikož je tento shluk těžší než okolní vzduch, klesá rychle k zemi, odkud je pravidelným úklidem odstraněn. Plicní sklípky dokážou odbourat clustery (shluky nečistot) snadněji, nežli jednotlivé částečky. Shluky jsou také díky své velikosti více nabity a tím se stávají přitažlivějšími. Elektrostatický filtr čističky vzduchu IONIC CARE je pak schopen bez většího úsilí clustery zachytit, v čemž dosahuje až 96% účinnosti.

Vzdušné anionty, vysílané čističkou IONIC CARE, fungují také jako dezinfekční prostředek. Jsou schopny ničit bakterie a viry. Díky ionizátorům IONIC CARE snižujete riziko nákazy, získané ze vzduchu, až o 80 %.

Příznivé účinky čističky vzduchu IONIC CARE

Použitím čističky vzduchu IONIC CARE v domácím či pracovním prostředí výrazně přispějete ke kvalitě vašeho života i zdraví. Mezi příznivé účinky přístrojů IONIC CARE patří mimo jiné likvidace alergenů, bakterií a virů, redukce působení radonu, zkvalitnění dýchaní, pracovní výkonnosti, paměti a koncentrace, pomoc při hubnutí, odstranění kouře z cigaret, snižování vysokého krevního tlaku, zlepšení nálady a eliminace depresí a v neposlední řadě také podpora růstu pokojových rostlin.


Nabídka společnosti IONIC CARE v našem obchodě

V našem internetovém obchodě naleznete čističku vzduchu IONIC CARE model „Triton X6“.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
V této kategorii není prozatím žádné zboží.
EUREUR