Světelná terapie

V kategorii „světelná terapie“ naleznete přenosné UV monitory a přístroje profesionální světelné terapie.

Pokud jste na dovolené u moře nebo v horách, můžete využít UV monitorů. Během několika minut změří intenzitu slunečního záření a podle typu vaší pleti určí vhodný ochranný faktor a doporučenou dobu pobytu na slunci. Předností přenosného UV monitoru je malá hmotnost a rozměry.

Přístroje profesionální světelné terapie jsou dobrým pomocníkem při léčbě depresí, obzvláště v podzimním a zimním období, kdy lidský organismus trpí nedostatkem přirozeného světla. Dále doplňuje léčbu premenstruačního syndromu a různých spánkových poruch.

Světelná terapie funguje na principu produkce světla o intenzitě až 10 000 LUX (jednotka intenzity osvětlení). Díky světelné terapii získáte zpět ztracenou energii a motivaci, budete mít dobrou náladu, dojde ke zkvalitnění vašeho spánku. Ženy se mohou zbavit nepříjemných změn nálad a bolestí, provázejících premenstruační syndrom.

V této kategorii naleznete produkty výrobců Oregon a Sanitas.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Značka:

Profesionální světelná terapie DAVITA LD 72 61x35 cm

Profesionální světelná terapie DAVITA LD 72
10 989 Kč
5 495 Kč
-50%
Profesionální přístroj s výkonem až 10.000 LUX! DAVITA LD 72 je lehký a jednoduše použitelný přístroj pro světelnou terapii. Je možné ho použít k terapii v...

Akné terapie Lumie Clear

Akné terapie Lumie Clear
5 500 Kč
2 750 Kč
-50%
Lumie Clear je novou alternativou krémů a přípravků určeným pro léčbu pleti, postižené mírným až středním akné. V případě intenzivního ošetření přidržte...
EUREUR