Krokoměry

Proč si pořídit krokoměr? Krokoměr je přístroj, který velice přesně spočítá všechny vaše kroky, od chvíle kdy spustíte ráno nohu z postele až do momentu, kdy večer znovu ulehnete ke spánku. Některé krokoměry navíc, kromě počtu kroků, měří také překonanou vzdálenost, rychlost chůze, zobrazují čas nebo spotřebu energie. 

Chůze je nejpřirozenější způsob pohybu. Mnoho z nás stráví většinu svých dní sezením v kanceláři, v autech či jiných dopravních prostředcích nebo doma před televizí. Pokud chcete zůstat zhubnout nebo jen zůstat v kondici, ale nemáte čas trávit svůj drahocenný čas ve fitness centrech, začněte prostě více chodit. Vyrazte se svými dětmi nebo domácím mazlíčkem na procházku, vystupte z autobusu o zastávku dříve, choďte po schodech místo použití výtahu. Způsobů využití chůze je nespočet. Počet kroků, který tímto způsobem navýšíte, snadno změříte pomocí našich krokoměrů.

Pokud ujdete denně alespoň 10 000 kroků, výrazným způsobem ovlivníte svoje zdraví a tělesnou kondici. Dosáhnete-li počtu 12 000 a více kroků, začnete shazovat kila. Pravidelná chůze zároveň přispívá ke snížení krevního tlaku nebo hladiny cholesterolu v krvi, pomáhá posilovat svalstvo celého těla a zbavuje stresu. Chůze nepoškozuje klouby, je ekonomicky nenáročná a lze ji provozovat kdykoliv a kdekoliv. A to se vyplatí. Proto neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky krokoměrů, abyste mohli sledovat své pokroky.

V naší nabídce naleznete krokoměry od výrobců OMRON a Sanitas v moderním designu, dostupné v dámském i v pánském provedení.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR

Krokoměr Sanitas SPE 15

Krokoměr Sanitas SPE 15
299 Kč
150 Kč
-50%
kontinuální počítání kroků funkce LOCK - zastavení počítání kroku nastavitelná délka kroku až 200 cm výpočet vzdálenosti v km stopky ( čas, hodiny, minuty,...
EUREUR